Zajmujemy się kompleksowo zębami mlecznymi i stałymi, proponując leczenie, a także różnego rodzaju zabiegi polegające na zabezpieczeniu zębów, jak np.: fluoryzacja czy lakowanie bruzd. 

Pierwsza wizyta jest zazwyczaj wizytą adaptacyjną, która ma na celu zapoznanie się dziecka z Kliniką oraz oswojenie z lekarzem. 

Takie wizyty są bardzo sympatycznie i miło wspominane przez dzieci, zakładając że zazwyczaj kończą się na krótkiej rozmowie i zapoznaniu się, ewentualnie zabiegiem fluorowania zębów mlecznych lakierem zapobiegającym powstawaniu próchnicy. 

Podczas wizyty mały pacjent może umilać sobie czas oglądając wybraną bajkę na ekranie umieszczonym przy fotelu. Stosowane są także różne sposoby motywowania dzieci do wizyt polegające na przykład na nagradzaniu po zabiegu prezentem w postaci zabawki. 

Dziecko leczone w miłej atmosferze i bezboleśnie chętnie odwiedza swojego stomatologa. Każdy zabieg, przy obecnych metodach leczenia powinien być wykonywany w znieczuleniu miejscowym, a moment podawania znieczulenia można również przeprowadzić bezboleśnie.